Pamiątkowe zdjęcie z sesji z Anią i Olą jeszcze z zajęć w szkole foto.

Kim jestem?

W kilku słowach o sobie

Sebastian Kożuch... z wykształcenia informatyk, z zamiłowania fotograf (choć moje zamiłowanie zostało ugruntowane dyplomem fototechnika). Mieszkam w południowej Polsce (woj. śląskie, Będzin), ale pracuję wszędzie, bo zdjęcia które tworzę, nie ograniczają się do jednego miejsca.

Lubię prace w plenerze ale ostatnio równie mocno zafascynowała mnie praca z modelem/modelką w studio. W moim życiu fotografia pojawiła się z początkiem XXI wieku, kiedy w ręce wpadła mi zabytkowa już lustrzanka analogowa, marki Zenit. Później był Canon EOS obecnie jest lustrzanka cyfrowa Nikon. Fotografia pasjonowała mnie od zawsze ale nigdy nie myślałem żeby z tym związać swoje życie zawodowe - może dobrze bo do pewnych tematów trzeba podchodzić z pasją.

Z każdą kolejną sesją staram się podnosić poziom swoich prac: zarówno jeśli chodzi o warsztat techniczny, jak i cały efekt postprodukcji.

Gdzie i nad czym pracuje?

Moje stacjonarne miejsce pracy

Moje Studio fotograficzne nie jest duże ale jak w tym powiedzeniu "małe ale własne" tu się sprawdza w 100%. Pozwala mi na realizację 90% moich zleceń jeśli jest potrzeba wykonania większej sesji korzystam z zaprzyjaźnionego studia zewnętrznego lub po prostu działam w plenerze.

Wybrane realizacje z ostatnich lat